Вести што го содржат тагот Термини

Прв ЕП билет за полуфинале? Што да гледате денеска?

Денеска во Скопје е мирно, ЕП се игра во Словенија

Прочитај повеќе

Нови термини за Македонија во Краков

Македонија нема да ги игра сите три средби во вечерниот термин од 20:30

Прочитај повеќе

Заврши Струга, почнува Охрид

Еден турнир на езерото заврши, почнува нов

Прочитај повеќе

Распоред и термини за Македонија на Медитеранските игри

Распоред на натпреварите на Медитеранските игри во Алжир

Прочитај повеќе

Почнува чистката: Парови и термини за 1/4 финале во Токио

Заврши загревањето, следат нокаут натпреварите на ОИ Токио.

Прочитај повеќе