Вести што го содржат тагот Термини

Заврши Струга, почнува Охрид

Еден турнир на езерото заврши, почнува нов

Прочитај повеќе

Распоред и термини за Македонија на Медитеранските игри

Распоред на натпреварите на Медитеранските игри во Алжир

Прочитај повеќе

Почнува чистката: Парови и термини за 1/4 финале во Токио

Заврши загревањето, следат нокаут натпреварите на ОИ Токио.

Прочитај повеќе

Металург се договори со Ч. Медведи и Висла Плоцк

Закажани се два натпревари од Европската лига на Металург

Прочитај повеќе

Гледајте денеска на СП: Македонија на терен, Франција против Норвешка...

Распоред на денешните натпревари за СП Египет 2021

Прочитај повеќе