Вести што го содржат тагот Претседател

Ракометарка стана претседател на Будуќност

Поранешна ракометарка стана прв човек на ЖРК Будуќност

Прочитај повеќе

Будуќност остана без претседател

Предарг Бошковиќ се повлече од функцијата претседател на ЖРК Букуќност. Новиот претседател ќе биде избран во понеделник

Прочитај повеќе