Вести што го содржат тагот Онифриенко

Онифриенко го пропушта ЕП 2020!

Украина без својот најпознат играч во Виена

Прочитај повеќе

Украина без Онифриенко, Бебешко не коментира

Првиот противник на Македонија на ЕП, против Тунис ќе се контролира без неколку познати имиња

Прочитај повеќе

ЕХФ трансфери: Онифриенко, Шуњиќ, Вестер...

Клубовите ги пополнуваат ростерите за следната сезона

Прочитај повеќе