Вести што го содржат тагот Договор

Ѕвездата од Скопје си доби нов договор

Икаст н дозволи друг да профитира од нивната работа

Прочитај повеќе

Има 41, а потпиша нов договор со топ екипа

Шведскиот ас нема намера да запре, ќе игра најмалку уште една година

Прочитај повеќе

Репрезентациите ќе имаат нов директор

Репрезентациите ќе имаат нов директор

Прочитај повеќе

Голден Арт го задржа капитенот

Голден Арт ја продолжи соработката со капитенот на екипата

Прочитај повеќе

Дибиров останува уште една година во Вардар

Русинот со македонски пасош ќе заокружи 10 сезони во црвено-црно

Прочитај повеќе