Вести што го содржат тагот Репрезентација

Савевски: Ако до септември не видам напредок, ќе преземам комплетна одговорност

Македонија е поразена на првиот меч со Украина

Прочитај повеќе

Денеска Македонија игра за пласман на СП

Репрезентацијата на Македонија денеска се срежава со Украина на првиот бараж натпревар за пласман на СП

Прочитај повеќе

Втор филтер: Се формира нова кадетска репрезентација

Последен филтер пред да се формира новата кадетска репрезентација на Македонија

Прочитај повеќе

Коментар: Резултати, сега и веднаш

Португалија беше последната голема угорнина во тешкиот период за машката репрезентација.

Прочитај повеќе

Познати составите на Македонија и Португалија

Познати составите на Македонија и на Португалија за вечерашниот натпревар

Прочитај повеќе