Вести што го содржат тагот Репрезентација

Втор филтер: Се формира нова кадетска репрезентација

Последен филтер пред да се формира новата кадетска репрезентација на Македонија

Прочитај повеќе

Коментар: Резултати, сега и веднаш

Португалија беше последната голема угорнина во тешкиот период за машката репрезентација.

Прочитај повеќе

Познати составите на Македонија и Португалија

Познати составите на Македонија и на Португалија за вечерашниот натпревар

Прочитај повеќе

Велковски: Посебно е чувството кога играш за репрезентација

Мартин Велковски по подолго време се враќа на терен и во репрезентација

Прочитај повеќе

Петров: Да го покажеме најдоброто од нас на терен

Македонскиот тим се спрема за двата дуела со селекцијата на Португалија

Прочитај повеќе