Вести што го содржат тагот Репрезентација

Кадетите заминаа за Бугарија

Новата кадетска репрезентација утре на дуел со Бугарија

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Македонија, деби на Вујо, Келце, Пик Сегед...

Денеска се играат натпревари од Лигата на шампионите, квалификации за ЕП, Супер лига

Прочитај повеќе

EП ЖЕНИ: Дамите утре на терен во Шведска

Женската репрезентација утре ги почнува квалификациите за ЕП 2020

Прочитај повеќе

КОМЕНТАР: Се сретнавме со реалноста во 1/8 финалето (Втор дел)

КОМЕНТАР (ВТОР ДЕЛ): Македонија на СП 2019 успеа да стигне до 1/8 финалето

Прочитај повеќе

Кадетите од Струга фаќаат залет за Маврово

Кадетската репрезентација се подготвува за настап на мундијалот во Скопје

Прочитај повеќе