Вести што го содржат тагот Замена

Тулуз и ПСЖ ги разменија плејмејкерите

Противникот на Металург го даде својот најдобар играч на противникот на Вардар. За возврат доби 20 годишен талент

Прочитај повеќе

Тинејџер ќе го менува Штербик во Келн

Веспрем носи замена за Арпад Штербик

Прочитај повеќе

Русија со сите Вардарци против Македонија

Вардарецот се враќа во репрезентацијата на Русија

Прочитај повеќе

Шпанија има опасен адут: Штербик чека повик

Спремен сум да дојдам ако затреба - Арпад Штербик

Прочитај повеќе

Германците го активираа Каи Хафнер

Нов десен бек во репрезентацијата на Германија

Прочитај повеќе