Вести што го содржат тагот Кузмановски

Пешевски „разбиваше“, Кузмановски со „тројка“ против РНЛ

Македонците денеска беа на терен во Бундес лигата

Прочитај повеќе

Кузмановски доби екс селектор за нов тренер

Реализиран е трансферот на Антонио Ортега од Хановер во Барса

Прочитај повеќе

Томовски и Лудвигсхафен во опасна серија

Жестока стана трката во Бундес лигата за опстанок

Прочитај повеќе

Кузмановски се враќа на тренинг по Ковид паузата

Македонскиот репрезентативец помина на редот кај Ковид 19

Прочитај повеќе

Кузмановски: Не направивме фаул 60 минути!

Филип Кузмановски по вчерашниот пораз и утрешниот меч со Египет

Прочитај повеќе