Вести што го содржат тагот Кузмановски

Денеска, Кузмановски против РНЛ, каде да гледате?

Два интересни натпревари денеска ќе бидат директно пренесувани на ТВ

Прочитај повеќе

Кузмановски почна да игра, но Вецлар повторно поразен

Вецлар поразен, но Кузмановски почна да добива минутажа и да погодува

Прочитај повеќе

Кузмановски во дрес на Вецлар

Македонскиот репрезентативец ја смени клупската средина среде сезона

Прочитај повеќе

Кузмановски од утре во Вецлар

Македонскиот репрезентативец денеска не беше дел од екипата на Хановер

Прочитај повеќе

Кузмановски: Нешто не оди, не функционираме

Македонија одигра бледо и мора нешто да менува во играта и пристапот

Прочитај повеќе