Вести што го содржат тагот Кузмановски

Кузмановски добива силна конкуренција

Уште еден лев бек пред потпис со Хановер

Прочитај повеќе

Кузмановски во Бундес тим на колото

Партијата одиграна против Мелзунген, не остана незабележана

Прочитај повеќе

Кузмановски: Пред 7.000 - нема умор, само мотив

Пред 7.000 наши навивачи пласманот на СП мора да биде обезбеден

Прочитај повеќе

Кузмановски: Чешка ни стана традиција

Имаме квалитет да се пласираме на СП, вели Филип Кузмановски

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Голот на Кузмановски за бод во Берлин

Погледнете го погодокот на македонскиот репрезентативец што му донесе бод на Хановер

Прочитај повеќе