Вести што го содржат тагот Повреди

Руди Сери неизвесен за мечот со Мотор

Францускиот бек е неизвесен, се враќа еден од Тунижаните...

Прочитај повеќе

Кил доби големо засилување

Еден од повредените првотимци се враќа во строј

Прочитај повеќе

Koи играчи ќе го пропуштат ЕП 2022?

Кои играчи нема да настапат на Европското првенство

Прочитај повеќе

Магдебург пак стравува за Гисли Кристијансон

Исландскиот бек повторно е повреден

Прочитај повеќе

Две засилувања на Келце прво ќе се лечат, па ќе играат

Полскиот шампион на почетокот на сезоната нема да смета на двајца нови играчи

Прочитај повеќе