Вести што го содржат тагот Болница

Хавиер Сабате заврши во болница

Селекторот на Чешка беше хоспитализиран по дуелот со Исланд

Прочитај повеќе

Пранди излезе од болница, за две недели на терен

Десет дена откако беше избоден со нож

Прочитај повеќе

Ковид шок во Романија, тројца хоспитализирани

Романската екипа ги прекина подготовките и ги откажа подготивтелните натпревари

Прочитај повеќе

Екс вардарка спремна за нов меч

Завршува одморот, наскоро ќе истрча на нов терен

Прочитај повеќе

Трефилов заврши во болница

Селекторот на Русија е хоспитализиран и се наоѓа под лекарски надзор

Прочитај повеќе