Вести што го содржат тагот Сандер Сагосен

ОФИЦИЈАЛНО: Сагосен три години во Кил! (ВИДЕО)

Кил потврди дека се договориле со Норвежанецот

Прочитај повеќе

Девојката на Сагосен си оди од Париз

Норвешката репрезентативка го менува Париз со Силкеборг

Прочитај повеќе

Карабатиќ ќе се трка со времето

Никола Карабатиќ ќе мора да одмори некое време. Неизвесен е за дуелите со 1/8 финалето на ЛШ

Прочитај повеќе

ШОК ЗА ПСЖ: Се повредија Карабатиќ и Сагосен

Две ѕвезди на ПСЖ не го доиграа натпреварот со Ним на кој „светците“ едвај победија

Прочитај повеќе

Франција и покажа сила на Норвешка

Франција без проблеми ја совлада Норвешка на првата контрола пред ЕП

Прочитај повеќе