Вести што го содржат тагот Манасков

Манасков отпадна за квалификациите

Потврдено едно отсуство од репрезентацијата

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Шоуто на Манасков со Флензбург

Манасков имаше свои пет минути

Прочитај повеќе

Брестовац со две нови имиња против Исланд

Македонија со две измени за денешниот меч

Прочитај повеќе

Прва прозивка: Летаме со резервните крила

Данило Брестовац ја имаше првата прозивка од позицијата селектор

Прочитај повеќе

Дејвис ги „чува“ Манасков, Штербик и Ненадиќ за Вардар

Три познати имиња денеска нема да играат за Веспрем во домашното првенство

Прочитај повеќе