Вести што го содржат тагот Манасков

Манасков го преседе поразот на Веспрем

Пик Сегед го совлада Веспрем и тоа како гостин. Манасков не се запиша во листата на стрелци

Прочитај повеќе

Манасков во Веспрем до 2020 година

Дејан Манасков потпиша нов договор со кој останува верен на Веспрем и во следните две сезони

Прочитај повеќе