Вести што го содржат тагот Манасков

ЛШ БИЛТЕН: Веспрем без Манасков, Нант без Лазаров

Преглед на отсутни играчи за денешните натпревари од ЛШ

Прочитај повеќе

Манасков не отиде за Швајцарија

Без Манасков во Швајцарија

Прочитај повеќе

Манасков го разбуди Веспрем

Кил и Веспрем делеа бодови, Мотор среќно до победа во Словенија

Прочитај повеќе

Манасков негативен, Брестовац може да здивне

Веспрем ги откри имињата на позитивните

Прочитај повеќе

Кога ќе се налути Веспрем

Балатон плати сметка за нерешениот меч во предсезоната

Прочитај повеќе