Вести што го содржат тагот Кадети

Втор филтер: Се формира нова кадетска репрезентација

Последен филтер пред да се формира новата кадетска репрезентација на Македонија

Прочитај повеќе

Два од два за кадетите (ФОТО)

Кадетите добро поминаа на дуелите со Романија

Прочитај повеќе

Македонските кадети втор пат ја победија Романија

Македонските кадети комплетираа двомеч со репрезентацијата на Романија

Прочитај повеќе

Македонските кадети ја победија Романија

Кадетие подобри од Романија на првиот тест

Прочитај повеќе

Кадетите ќе одат во квалификации за ЕП 2024

Кадетите ќе бидат пријавени во квалификации за ЕП 2024

Прочитај повеќе