Вести што го содржат тагот Аеродром

Аеродром купи голман од Работнички

Голманот на Работнички во продлжението на сезоната ќе ги брани боите на Аеродром

Прочитај повеќе

Војводина заглави и на враќање!

Новосадската екипа некако стигна до Запорожје... сега не може да се врати назад

Прочитај повеќе

Стоилов со 18 гола го запре Аеродром

Прва лига, Младост се запиша за плеј оф

Прочитај повеќе

Аеродром се засили со десен бек

По една година мината во БиХ, леворакиот бек се врати во Аеродром

Прочитај повеќе

КЛ7 покажа сила на дербито со Аеродром

ПРВА ЛИГА: Дебитантот во првенството сега има три победи од три средби

Прочитај повеќе