Вести што го содржат тагот Аеродром

Прво засилување за Аеродром

Скопскиот тим се екипира за следната сезона

Прочитај повеќе

Скопје опстана во Супер лига на седмерци

Голема драма во „Автокоманда“ , се шутираа пенали за место во Супер лига

Прочитај повеќе

Кој во Супер лига: Денеска се игра најважниот меч

Три екипи се кандидати за двете последни места влез во Супер лига

Прочитај повеќе

Јуниор им даде шанса на Аеродром и Куманово

Тимот од Кисела Вода слави пласман во Супер лига

Прочитај повеќе

Алкалоид слави прво место! Вардар близу Супер лига

На три кола до крајот на Првата лига и математички е познат победникот, а останува битка за повисок ранг

Прочитај повеќе