Вести што го содржат тагот Ракотеа

Место во Вардар, заврши во Франција

Романецот требаше да дојде во Вардар, но се изјалови трансферот

Прочитај повеќе

Веспрем го купи Ракотеа

Романскиот бек ќе ја напушти Висла Плоцк за да се пресели во Унгарија

Прочитај повеќе