Вести што го содржат тагот Играчи

Охрид доведе нов странец, десен бек

Десната бековска позиција во Охрид ќе ја покрие српски интернационалец

Прочитај повеќе

Охрид се раздели со дури 11 играчи!

Голема чистка во екипата на Охрид

Прочитај повеќе

Ќе дојдат ли засилувањата во Мешков?

Белорусите потпишаа со пет нови играчи, но ...

Прочитај повеќе

Келце ќе го позјамува Додиќ, купи нов играч

Српскиот ракометар кој израсна во „Автокоманда“ нема да го облече веднаш дресот на Келце

Прочитај повеќе

Табоада си оди од Е. Пелистер

Кубанецот ја менува Македонија со Данска

Прочитај повеќе