Вести што го содржат тагот Интервју

Вујо без брада (фото): Прво јас, па Чак Норис

Кога и да се опишува животниот пат на Веселин Вујовиќ, секогаш е инетересно

Прочитај повеќе

Александар Јовиќ: Ќе учиме да играме на резултат

Мини интервју со Александар Јовиќ, тренерот на Еурофарм Пелистер 2

Прочитај повеќе

СЕХА „Ф4“ ќе се игра во септември?

Потпретседателот на СЕХА Газпром, Борис Сапожњиков во интервју за руски медиум откри некои детали од СЕХА

Прочитај повеќе

Штербик: Кога потпиша Коралес, знаев дека е крај за мене

Имав понуди, но не сакав веќе да продолжувам - Арпад Штербик

Прочитај повеќе

ЛАЗАРОВ: Следната сезона е последна, а за Македонија ќе играм до крајот

Отворено со Кирил Лазаров за неговите планови за завршување на играчката и почнување на тренерска кариера

Прочитај повеќе