Вести што го содржат тагот Турнир во Романија

Кадетите последни во Романија, Кизиќ нај голман

Машката кадетска репрезентација на Македонија загуби и на третиот натпревар на турнирот во Васлуи

Прочитај повеќе

Кадетите загубија и од Романија

Македонија и вечерва загуби од противник кој не е посилен ниту поквалитетен

Прочитај повеќе

Кадетите отвораат со Израел

Кадетската репрезентација на Македонија следниве три дена ќе учествува на турнир во Романија

Прочитај повеќе

Втора селекција на Брестовац

Македонската кадетска репрезентација ќе патува на турнир во Романија

Прочитај повеќе