Вести што го содржат тагот Тренинг

Лазаров: Имам тим што ќе стане во три по полноќ за да тренира

Алкалоид е пријатно изненадување на турнирот во Струга

Прочитај повеќе

Лазаров од утре на тренинг, комплетни во вторник

Неделта на ЕХФ не е едноставна за организирање, но Македонија ќе пројде релативно добро

Прочитај повеќе

Манасков се врати на тренинзи

Македонскиот репрезентативец работи со топка заедно со екипата на Веспрем

Прочитај повеќе

Заврши штрајкот, Металург утре на тренинг!

Металурзите утре ќе се вратат на тренинг

Прочитај повеќе

Њокаси без симптоми чекаат кам-бек

Металург наскоро во комплетен состав

Прочитај повеќе