Вести што го содржат тагот Проштален меч

Штербик: Можеби го одиграв последниот меч!

Славниот голман не верува дека повторно ќе истрча на терен

Прочитај повеќе

Бајрамоска го игра последниот меч

Дуелите на македонската репрезентација со Шведска и Србија ќе бидат последните во кариерата на Мирјета Бајрамоска

Прочитај повеќе

Последниот меч на Ангеловски

Бранислав Бранче Ангеловски денеска официјално ја завршува 20 годишната играчка кариера

Прочитај повеќе