Вести што го содржат тагот Квалификации за СП 2019

СП 2019: Стрес тест за БиХ

Ако Швајцарија денеска ја совлада Естонија, шансите на БиХ за пласман во бараж ќе бидат на минимум

Прочитај повеќе

Шмал ќе ги плаши Португалците

Славорми Шмал се прости од репрезентацијата, но одново е на списокот на селекторот

Прочитај повеќе

БиХ е чекор поблиску до СП 2019

Босна и Херцеговина со седум гола разлика ја совлада Естонија и сега е во многу поволна позиција пред почетокот на разврската

Прочитај повеќе