Вести што го содржат тагот Палмарсон

Aлборг го купи и Никлас Ландин!

Скандинавскиот дрим тим доби ново големо засилување

Прочитај повеќе

Исланд посилен за Палмарсон, Елисон и Јонсон

Тројца капиталци се враќаат во тимот на Исланд по изолацијата

Прочитај повеќе

ЛШ: Се враќаат Кудуз, Порт, Палмарсон, Пешиќ, Пачковски

ЛШ како да почнува утре

Прочитај повеќе

Палмарсон не игра против Вардар!

Данскиот клуб ослабен ќе допатува во Скопје

Прочитај повеќе

Барса со Палмарсон во финалето!

Чави Пасквал го пријави исландскиот ас за денешната средба

Прочитај повеќе