Вести што го содржат тагот Пик сегед

ПИК Сегед излезе од карантин

Противникот на Вардар во ЛШ, излезе од карантин

Прочитај повеќе

ОФИЦИЈАЛНО: Одложен е мечот Сегед - Вардар

Втор меч од Лигата на шампионите на Вардар 1961 е одложен

Прочитај повеќе

Келце замина во самоизолација

Полскиот тим мора да седи дома додека не дојде време за тестирање

Прочитај повеќе

Шест позитивни во ПИК Сегед

Унгарскиот вице-првак има шест позитивни ракометари

Прочитај повеќе

ОДЛОЖЕНО: Пик Сегед и ПСЖ ќе чекаат нов термин

ПИК Сегед и ПСЖ ќе чекаат нов термин

Прочитај повеќе