Вести што го содржат тагот Пик сегед

ПИк Сегед на шопинг во Загреб

Унгарците се заинтересирани за левото крило на хрватската репрезентација

Прочитај повеќе

ПИК Сегед по три месеци ја победи Корона

Следниот противник на Вардар веќе нема Ковид позитивни, но има повредени

Прочитај повеќе

Мешков ослабен против ПИК Сегед

Ривалите на Вардар утре ќе се пресметуваат во Сегед

Прочитај повеќе

Сегед ги обвини Мешков и ЕХФ за негрижа

Унгарците сметаат дека средбата со Мешков Брест не смеела да се одигра

Прочитај повеќе

ПИК Сегед пак е во карантин!

ПИК Сегед е одново во карантин

Прочитај повеќе