Вести што го содржат тагот Недела на ЕХФ

Сениорите ќе тестираат со Турција и Грузија

Македонија ќе одигра четири контролни натпревари во неделата на ЕХФ во октомври

Прочитај повеќе

НЕДЕЛА НА ЕХФ: Реми на Словенија, порази на Русија, Германија...

Недела на ЕХФ: Низ цела Европа се играат пријателски натпревари во женска конкуренција

Прочитај повеќе

ЗЛАТНА ЛИГА: Доминација на Франција и Норвешка

Недела на ЕХФ: Најсилниот турнир се игра во Франција

Прочитај повеќе

Собир на репрезентацијата за дуелите со Црна Гора

Сениорките го одржаа првиот состанок во Неделата на ЕХФ

Прочитај повеќе

Брестовац ја поднови кадетската репрезентација

Состав на кадетската репрезентација на Македонија

Прочитај повеќе