Вести што го содржат тагот Франција

Кои екипи играле на сите ЕП досега?

Само две репрезентации биле дел од сите Европски првенства

Прочитај повеќе

Кој е „наместениот“ меч од ЛШ?

Шведскиот портал објави дека има информации за наместени натпревари во Лигата на шампионите и Европската лига

Прочитај повеќе

Елохим Пранди избоден со нож!

Страшни информации стигнаа од Франција

Прочитај повеќе

Данска рефундираше 11.000 билети

Данска има проблеми со договарање на пријателски натпревари

Прочитај повеќе

Пет нови позитивни во тимот на Франција

Ковид ги искомплицира подготовките на Франција

Прочитај повеќе