Вести што го содржат тагот Кристијанштад

Кањељас се сели во Шарт

Шпанецот ќе го спасува францускиот состав од испаѓање

Прочитај повеќе

Врањеш доведе екс репрезентативец

Љубомир Врањеш конечно брцна во џебот на Кристијанштад

Прочитај повеќе

Беа шампиони, потоа го донесоа Врањеш за тренер

Стариот шампион со новиот тренер не стигна ни до финалето

Прочитај повеќе

ГЛЕДАЈТЕ ДЕНЕСКА: Вардар по бодови во Шведска (ЛИНК)

КРИСТИЈАНШТАД - ВАРДАР (19:00)

Прочитај повеќе

Вардар без Борозан во Шведска

Вардар замина за Шведска, Црногорецот останува во Скопје

Прочитај повеќе