Вести што го содржат тагот Лазаров

Лазаров: Ќе ја поправиме одбраната

Македонија заврши со подготовките за настапот на Светското првенство

Прочитај повеќе

Кој е кралот на стрелците на Светските првенства?

Кирил Лазаров, Микел Хансен, Кјун Шин Јон... многу легенди на најпрестижниот список

Прочитај повеќе

Македонија со изменет состав денеска со Црна Гора

Селекторот ќе направи ротација во составот за денешната средба

Прочитај повеќе

Лазаров: Да не се опуштаме, имаме многу работа пред нас

Селекторот задоволен од денешниот меч

Прочитај повеќе

Почнува акцијата СП: Лазаров прозива утре

Македонската репрезентација утре ќе го има првиот собир

Прочитај повеќе