Вести што го содржат тагот Лазаров

Лазаров: Не смееме да губиме надеж

Добивме екстремно тешка група - Кирил Лазаров

Прочитај повеќе

Лазаров: Овој меч ми ги отвори очите, ќе се менуваат многу работи

Селекторот Кирил Лазаров најави поголеми промени во тимот

Прочитај повеќе

Патници за Луксембург: Кизиќ добива шанса

Отпаднаа уште двајца играчи за првиот дуел од последната фаза од квалификациите

Прочитај повеќе

СОБИР НА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА: Да си ја сфатиме работата сериозно

Селекторот Кирил Лазаров зборуваше пред медиумите на првиот собир на репрезентацијата

Прочитај повеќе

Кирил Лазаров го скрати списокот

Кирил Лазаров го скрати спиоскот на играчи за двата последни квалификациски натпревари за пласман на ЕП 2024

Прочитај повеќе