Вести што го содржат тагот Лазаров

ВИДЕО: Кирил Лазаров и Пепи Манасков заедно на терен против вицепрвакот

Кирил Лазаров и Пепи Манасков повторно играа за ист тим на терен

Прочитај повеќе

Лазаров: Не смееме да губиме надеж

Добивме екстремно тешка група - Кирил Лазаров

Прочитај повеќе

Лазаров: Овој меч ми ги отвори очите, ќе се менуваат многу работи

Селекторот Кирил Лазаров најави поголеми промени во тимот

Прочитај повеќе

Патници за Луксембург: Кизиќ добива шанса

Отпаднаа уште двајца играчи за првиот дуел од последната фаза од квалификациите

Прочитај повеќе

СОБИР НА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА: Да си ја сфатиме работата сериозно

Селекторот Кирил Лазаров зборуваше пред медиумите на првиот собир на репрезентацијата

Прочитај повеќе