Вести што го содржат тагот Порто

Откажан дуелот во Порто, Загреб заглави на аеродром

Загреб не можеше да стигне навреме во Порто

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Митревски во ТОП 5 одбрани во ЛШ

Македонскиот голман со интервенција за Топ листа

Прочитај повеќе

Митревски и Порто за 10 минути го збришаа Динамо

Порто ја запиша првата победа во Лигата на шампионите сезонава

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Митревски симна зицер во последната минута, но...

Голема драма на натпреварот меѓу Спортинг и Порто

Прочитај повеќе

Митревски и Порто во „невозможна“ мисија

Португалскиот клуб е единствениот што нема освоено бод во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе