Вести што го содржат тагот Порто

Шлеп служба? Не треба, Порто ќе среди

Ракометарите на Порто на раце го изнесоа мерцедесот од песокта

Прочитај повеќе

PLAY OF THE DAY: Mитревски vs Дибиров (ВИДЕО)

Се сретнаа Порто и Загреб, се сретнаа Митревски и Дибиров

Прочитај повеќе

ППД Загреб против Митревски за бод и следна фаза

Загреб со бод ќе се пласира во елиминациите

Прочитај повеќе

На ППД Загреб сега му ги загубија куферите

Историско стана патувањето на ППД Загреб во Порто

Прочитај повеќе

Порто елиминиран, Висла и Загреб се туркаат пред последниот вагон

Веспрем ги сруши надежите на Никола Митревски и неговите соиграчи за пласман во плејоф на Лигата на шампионите

Прочитај повеќе