Вести што го содржат тагот Порто

ПСЖ пак се спасуваше од Порто

Втор пат за десет дена ПСЖ со многу среќа до победа над Порто

Прочитај повеќе

Митревски го реши дербито со Спортинг

Македонскиот голман имаше нов импресивна партија

Прочитај повеќе

Хансен ги спаси ПСЖ и Раул од нов срам

ПСЖ се спаси од блам во Порто. Андерсон го заборави Митревски на клупата

Прочитај повеќе

Вардар со кам бек, но место цел плен, само бод

Вардар уште еднаш се врати од бездна и освои бодови

Прочитај повеќе

ДИБИРОВ: Авантурата почна со Флензбург

Вардар вечерва ќе го игра третиот меч од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе