Вести што го содржат тагот Мелзунген

ТРАНСФЕРИ: Си одат Ентрериос, Хајнефетер...

Официјализирани неколку звучни трансфери

Прочитај повеќе

Парондо ги освежи: Два нови договора во Мелзунген

Двајца ракометари ја продолжија верноста кон бундеслигашот Мелзунген

Прочитај повеќе

Парондо тргна со пораз

Поранешниот тренер на Вардар поразен на кам бекот на клупската сцена

Прочитај повеќе

Парондо ќе го вади Мелзунген од калта

Скапиот Мелзунген спас бара од Шпанецот

Прочитај повеќе

Мелзунген го „купува“ селекторот на САД

По само три кола, на исландскиот тренер му се заканува отказ

Прочитај повеќе