Вести што го содржат тагот Ѓер

ФТЦ му грабна пехар на Ѓер

Изненадување во шампионатот на Унгарија

Прочитај повеќе

Будуќност пред елиминација од ЛШ

Женска Лига на шампиони, Плеј оф

Прочитај повеќе

Ѓер добива шампионски тренер

Од еден шампионски тим се сели во друг

Прочитај повеќе

Тренерот на Ѓер најави оставка

Шпанскиот тренер најави заминување од клупата на Ѓер

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Класично „испраќање“ по семки

Словенката Ана Грос одигра потег што вреди да се погледне повеќе пати

Прочитај повеќе