Вести што го содржат тагот Мешков

Мешков се „клонираше“ во СКА Минск

Играчките промени во Мешков Брест можат да имаат и ефект „бумеранг“

Прочитај повеќе

СТОИЛОВ: Мешков е силен, но имаме карактер

Капитенот одигра „капитенски“ на најважниот меч во СЕХА досега

Прочитај повеќе

Пешиќ: Уморни сме, но немаме притисок

Хрватскиот голман вели дека немаат притсок по секоја цена да го освојат турнирот

Прочитај повеќе

Стоилов: Нека мисли Мешков дека е фаворит

Капитенот на Вардар, очекува нов пехар

Прочитај повеќе

Брест е спремен: Почнува СЕХА викендот

СЕХА е спремна за новото издание на Ф4

Прочитај повеќе