Вести што го содржат тагот Татран

СЕХА: Рекордна казна за Татаран

Татран доби камшик по свој грб

Прочитај повеќе

Работник запиша нов пораз во ЛШ

Познато сценарио, во кое Работник има шанса за бод или победа, но губи на крајот

Прочитај повеќе

Вардар го одработи Татран, следен е Кил

Вардар рутински одработе во Словачка

Прочитај повеќе

Костески доби шпанско друштво во Татран

Татран купи десно крило од Шпанија

Прочитај повеќе

Татран се скара со Словачка

Татрант се скара со Словачка и не ги дава репрезентативците

Прочитај повеќе