Вести што го содржат тагот Татран

Вардар го одработи Татран, следен е Кил

Вардар рутински одработе во Словачка

Прочитај повеќе

Костески доби шпанско друштво во Татран

Татран купи десно крило од Шпанија

Прочитај повеќе

Татран се скара со Словачка

Татрант се скара со Словачка и не ги дава репрезентативците

Прочитај повеќе

Костески и Татран остана без Куп пехар!

Сензација во Купот на Словачка

Прочитај повеќе

Вториот СЕХА „снајпер“ се сели во Франција

Хрватскиот бек се договори со францускиот клуб и си заминува од Татран Прешов

Прочитај повеќе