Вести што го содржат тагот Татран

Голужа останува во Татран

Хрватскиот тренер и натаму ќе го води клубот од Словачка

Прочитај повеќе

СЕХА: E. Пелистер го разби Татран

Битолчани играат во се подобра форма

Прочитај повеќе

Татран ќе доцни на стартот на СЕХА

Првакот на Словачка нема да може да стартува во СЕХА на 10 октомври

Прочитај повеќе

Проблем за СЕХА, Татран е во карантин

Позитивен случај во редовите на првакот на Словачка

Прочитај повеќе

Келце подобар од „бразилскиот“ Татран

Турнир во Полска. Келце во финале преку шампионот на Словачка

Прочитај повеќе