Вести што го содржат тагот СЕХА Гаспром

Скопје е фаворит за домаќин на СЕХА Ф4

Скопје најверојатно ќе го организира Ф4 на СЕХА. Би сакале да кажеме дека е тоа добра идеја, ама...

Прочитај повеќе

Металург се посрамоти во Велење

Металург одигра бледо и млако и треба да биде задоволен што се враќа дома со пораз од само 12 гола разлика

Прочитај повеќе

СЕХА: Металург блиску до бод во Загреб

Металург одигра резултатски добар натпревар во Загреб, но не успеа да стигне до бод

Прочитај повеќе

СЕХА: Металург со сите сили во Загреб

Металург во комплетен состав ќе патува во Загреб на СЕХА пресметка со хрватскиот шампион

Прочитај повеќе

СЕХА: Загреб ослабен против Металург

Металург во вторник ќе му гостува на ППД Загреб кој има големи проблеми со повредени играчи

Прочитај повеќе