Вести што го содржат тагот Микел Хансен

Хансен и Лауге против новиот Ф4 Келн

Ѕвездите не се многу среќни што Ф4 би се играл во август

Прочитај повеќе

БЛИЦ: Микел Хансен против Русија (ВИДЕО)

Микел Хансен имаше само 20 години кога доби шанса да го решава мечот против Русија.

Прочитај повеќе

Логроњо го претстави - Микел Хансен!

Шпанскиот клуб се пофали со засилување ... и тоа не какво било

Прочитај повеќе

Лоша вест за Флензбург: Се врати Микел Хансен

Флензбург нема победа од 17 октомври, а следните три меча во ЛШ ги игра со ПСЖ и Барса

Прочитај повеќе

Хансен стигна до 1000 гола во Франција

Данецот стана 10 играч што псотигнал над 1000 гола во Франција

Прочитај повеќе