Вести што го содржат тагот Микел Хансен

НОВ ЧЕЛИНЏ НА ЕП: Земи го стегачот на Микел Хансен

Играчите на Конго на СП Египет имаа јасна цел на мечот со Данска, да го земат стегачот на Микел Хансен. Традицијата ја продолжи Црна Гора

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Кога топката е кај Хансен, не трепкајте

Монпеље беше на една секунда да го прекине низот победи на ПСЖ. ПСЖ, пак, го има Микел Хансен

Прочитај повеќе

Кога го нема Лазаров, тогаш Микел Хансен е прв

Олимписките ракометни снајперисти имаат нов крал

Прочитај повеќе

Микел Хансен си оди од ПСЖ!

Можеби најдобриот играч на денешницата ќе одигра уште една сезона во ПСЖ

Прочитај повеќе

ПАРОНДО: Да беше само Микел Хансен

Селекторот на Египет не знае кој пат да го фати пред вечерашниот дуел

Прочитај повеќе