Вести што го содржат тагот Висла

Денеска: Сегед vs Веспрем, Висла vs Нант, каде да гледате?

Денеска почнуваат елиминациите во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Висла го расплака ППД Загреб

Тежок удар доживеа хрватскиот шампион во групната фаза на ЛШ

Прочитај повеќе

Загреб со Голужа е нов Загреб

Хрватскиот шампион реди победи

Прочитај повеќе

Висла го губи трпението со Сабате

Висла и Сабате се наоѓаат на раскрсница

Прочитај повеќе

Не се прослави српскиот талент, испратен од Висла

Висла го испрати на калење младиот Србин

Прочитај повеќе